INSTYTUT POLSKI
– LENKIJOS INSTITUTAS

Šv. Jono g. 3, LT-01123 Vilnius
tel. (003705) 2329770, faks. (003705) 2329777
vilnius.sekretoriatas@instytutpolski.org

Instituto darbo laikas:
Pirmadienį-ketvirtadienį 9.00-17.00
Penktadienį 9.00-16.00

Biblioteka-mediateka:
I-IV 15.00-17.00

Mūsų kolektyvas:

Paweł Krupka – vadovas, Lenkijos Respublikos ambasados pirmasis patarėjas – tel. (8 5) 2329772
Pawel.Krupka@msz.gov.pl

Bożena Tautkienė – administratorė – tel. (8 5) 2329770
vilnius.sekretoriatas@instytutpolski.org

Andrzej Kierulis – projektų koordinatorius – tel. (8 5) 2329773
Andrzej.Kierulis@instytutpolski.org

Barbara Orszewska – projektų koordinatorė – tel. (8 5) 2329774
Barbara.Orszewska@instytutpolski.org

Odeta Venckavičienė – projektų koordinatorė – tel. (8 5) 2329775
Odeta.Venckaviciene@instytutpolski.org

Oksana Lukowicz - projektų koordinatorė – tel. (8 5) 2329776
Oksana.Liukovic@instytutpolski.org

Bartosz Frątczak – bibliotekininkas – tel. (8 5) 2329778
vilnius.biblioteka@instytutpolski.org

Stanisława Matusewicz – ūkio reikalų tvarkytoja – tel. (8 5) 2329779
Stanislava.Matusevic@instytutpolski.org

Henryk Adamowicz – vairuotojas – tel. (8 5) 2329779

Anna Pilarczyk-Palaitis – projektų koordinatorė – motinystės atostogose
Anna.Pilarczyk@instytutpolski.org

Informacija žmonėms su judėjimo negalia:
Įėjimą į Lenkijos institutą iš Sirvydo g. pusės žymi iškaba. Įėjimas neįgaliesiems yra į dešinę nuo laiptų, vedančių prie įėjimo durų. Lenkijos institute galima be kliūčių judėti neįgaliojo vežimėliu visose patalpose, išskyrus laiptelius, vedančius į biblioteką. Prie jų įrengtas keltuvas neįgaliojo vežimėliui. Žmonėms su negalia pritaikytas tualetas yra pagrindinėje Instituto dalyje, bibliotekos lygyje.